O nas


O NAS


logo stauro

STEROWANIE  AUTOMATYKA  ROBOTYKA


STAURO Sp. z o.o. powstała w 2014 roku. Została założona przez osoby posiadające ponad 15 letnie doświadczenie w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz robotyki. Najlepsze cechy młodej i niedużej firmy takie jak elastyczność, świeżość i kreatywność udało nam się połączyć z dojrzałością i odpowiedzialnością inżynierską oraz dobrą kulturą biznesową która cechuje firmy duże i dojrzałe. Spółka Stauro działa głównie w obszarze automatyki procesowej, budowy maszyn i linii produkcyjnych oraz stanowisk zrobotyzowanych. Tworzymy także dedykowane oprogramowanie klasy MES/APS pozwalające na planowanie i monitorowanie zleceń i procesów produkcyjnych.

DLACZEGO MY?


DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wiedzę ekspercką popartą 15 letnim doświadczeniem w automatyce i robotyce.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Określamy jasne zasady współpracy w przygotowaniu i wycenie oferty. Dzięki temu nasi klienci darzą nas zaufaniem.

ELASTYCZNOŚĆ

Naszym klientom proponujemy rozwiązania, które w pełni odzwierciedlają ich potrzeby.

Jako jedni z nielicznych potrafimy płynnie połączyć warstwę informatyczną przedsiębiorstwa z jego warstwą produkcyjną i stworzyć system pozwalający na pełną kontrole procesu wytwarzania od momentu przyjęcia zlecenia do wysyłki towaru. Nasze autorskie rozwiązania tworzone są zawsze z uwzględnieniem indywidualnych i specyficznych potrzeb naszych klientów, którzy uczestniczą w całym procesie powstawania produktu, od projektowania aż do wdrożenia. Zapraszamy do współpracy!

NASZA MISJA


Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług dostosowanych do potrzeb naszych klientów jak również dostarczanie rozwiązań zgodnych z normami oraz najlepszymi praktykami inżynierskimi.


Joachim Dombek – współwłaściciel

“Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

Jan Paweł II

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Wypełnij formularz i wyślij. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Uwaga! Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu wysłania odpowiedzi zgodnie z polityką prywatności, z którą można zapoznać się tutaj.